<

Dołącz do Nas

 

Dowiedz się jak zostać Członkiem ZP FEO

PDFDrukujEmail

Spotkanie Klubowe Członków i Sympatyków Związku Pracodawców Forum Energetyki Odnawialnej oraz Zaproszonych Gości, 20 listopada, Poznań, targi Poleko

Związek Pracodawców Forum Energetyki Odnawialnej (ZP FEO) organizuje w dniu 20 listopada br. podczas targów POLEKO w Poznaniu spotkanie okolicznościowe dla Członków Związku i zaproszonych Gości. W spotkaniu wezmą udział m.in.: Dyrekcja Międzynarodowych Targów Poznańskich/POLEKO, Posłowie i Senatorowie, zaproszeni przedstawiciele instytucji rządowych, dziennikarze oraz sympatycy Związku. Okazją do spotkania jest podsumowanie prac nad projektem ustawy o OZE w resorcie gospodarki oraz na forum rządowym, przed skierowaniem (lub bezpośrednio po skierowaniu) projektu regulacji do Laski Marszałkowskiej. ZP FEO przygotował własne założenia do ustawy OZE, które mieliśmy przyjemność przedyskutować i przekazać Ministerstwu Gospodarki rok temu na konferencji w Warszawie oraz ZPFEO brało aktywny udział w konsultacjach prowadzonych przez Ministerstwo Gospodarki wspierając w szczególności rozwiązania służące w energetyce prosumenckiej i nowym technologiom OZE.

 

Związek przygotowuje opinię nt. obecnego projektu ustawy o OZE i pragnie aktywnie uczestniczyć w pracach parlamentarnych które, jak mamy nadzieję, doprowadzą do pilnego uchwalenia ustawy oraz szerokiej i kompleksowej regulacji. Liczymy, że uchwalona ustawa o OZE razem z innymi instrumentami, w tym związanymi z finansowaniem inwestycji innowacyjnych ze środków UE (2014-2020) oraz w zakresie zielonego ciepła (takimi jak np. program dotacji NFOŚiGW do kolektorów słonecznych) oraz działaniami na rzecz rozwoju inteligentnych sieci energetycznych (ISE) stworzą efektywny i nowoczesny model wsparcia OZE.

 

ZPFEO uprzejmie zaprasza firmy zainteresowane członkostwem do udziału w Spotkaniu Klubowym i w bardziej swobodnych rozmowach z przedsiębiorcami branży odnawialnych źródeł energii. Spotkanie będzie doskonałą okazję do poznania (okazja do przedstawienia i zabrania głosu), wymiany informacji i opinii na temat regulacji i polityki wykorzystania OZE w Polsce.

Uwaga, ilość miejsc ograniczona!

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 9 listopada.

Potwierdzenia uczestnictwa organizatorzy prześlą do dnia 15 listopada.

Rekrutacja zakończyła się

template joomla 1.7

Związek Pracodawców Forum Energetyki Odnawialnej tel.: +48 22 825 46 52, e-mail: zpfeo@zpfeo.org.pl