<

Dołącz do Nas

 

Dowiedz się jak zostać Członkiem ZP FEO

O nas

Stanowiska i dokumenty

Członkowie

PDFDrukujEmail

Tylko do 28 marca – do piątku obowiązuje promocyjna, niższa cena udziału w VII Forum Przemysłu Energetyki Słonecznej i Biomasy!

 

Tylko do 28 marca – do piątku obowiązuje promocyjna, niższa cena
udziału w VII Forum Przemysłu Energetyki Słonecznej i Biomasy!

 

Główne tematy Forum:

  • rola energetyki prosumenckiej w Polsce w latach 2014- 2020
  • nec Hercules contra plures– prosumenci w spółdzielniach
  • zmiany w strukturze i kierunkach rozwoju rynku kolektorów słonecznych
  • czy już opłaca się inwestować w fotowoltaikę w Polsce?
  • czyste i automatyczne - kotły na biomasę ważnym dopełnieniem domowej energetyki prosumenckiej

 

W tegorocznym Forum wezmą udział przedstawiciele instytucji zagranicznych, min.:

 

Robin Welling – Prezydent European Solar

Thermal Industry Federation (ESTIF)

Lutz Ribbe, Prezydent Sustainable Development

Observatory(SDO) w European Economic and Social

Committee

Jan-OlofDalenbäck - Professor in Building Services

Engineering / Project manager CIT Energy Management AB,

Chalmers University of Technology - Dept of Energy and Environment

Pere Soria, General Manager at CircutorEnergy SA

 

VII Forum Przemysłu Energetyki Słonecznej i Biomasy towarzyszyć będą następujące spotkania:

  • w dniu 11 czerwca – spotkanie z Robinem Welling – Prezydentem European Solar Thermal Industry Federation (ESTIF) mające na celu przedstawienie działalności ESTIF,
  • w dniu 12 czerwca - odbędzie się coroczne wieczorne spotkanie biznesowe - gala dinner adresowane do uczestników i prelegentów Forum.
  • w dniu 12 czerwca – spotkanie robocze przedstawicieli Polsko-Mołdawskiej Komisji ds. Współpracy Gospodarczej oraz przedstawicieli przemysłu i środowisk biznesowych. Spotkanie ma na celu wymianę wzajemnych doświadczeń oraz przygotowanie działań do współpracy gospodarczej w sektorze OZE z Mołdawią,
  • w dniu 12 czerwca – warsztaty w ramach projektu Solar District Heating (SDHplus). W ramach warsztatów zostanie przedstawione zagadnienie instalacji kolektorów słonecznych dostarczających ciepło poprzez sieć ciepłowniczą do odbiorców indywidualnych i przemysłowych. Eksperci przedstawią rozwiązania techniczne zebrane w trakcie dwudziestu lat eksploatacji tych systemów w Szwecji, Danii, Niemczech i Austrii,

 

Zarejestruj się już dziś

 

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej w Raciborzu

W dn. 13-14 czerwca VII Forum towarzyszyć będą Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej organizowane przez Miasto Racibórz przy współpracy z Miastem Opawa oraz przy wsparciu Instytutu Energetyki Odnawialnej.

Podczas targów prezentować się będą m.in. przedsiębiorcy z Polski i Czech produkujący materiały lub urządzenia wpływające na pozyskanie energii z alternatywnych źródeł lub zmniejszenie jej zużycia. Odbiorcami przedsięwzięcia będą mieszkańcy (inwestorzy indywidualni) Euroregionu Silesia oraz dzięki szerokiej promocji przedsięwzięcia w polskich i czeskich mediach potencjalnie wszyscy zainteresowani.

Targi umożliwią nie tylko zapoznanie się z nowoczesnymi technologiami inwestorom indywidualnym, stanowić będą także wyjątkową platformę spotkań kontrahentów z kraju i zagranicy sprzyjającą nawiązywaniu nowych kontaktów, wymianie wiedzy i doświadczeń. Jednym z elementów targów będą również prezentacje przygotowywane przez 10 ekspertów ukierunkowane na wykazanie korzyści wynikających z wykorzystania alternatywnych źródeł energii oraz stosowania materiałów wpływających na mniejsze jej zużycie. W ramach targów zostanie wydany „Katalog Firm” promujący podmioty uczestniczące w wydarzeniu. Targom w dniu 13 czerwca Targom towarzyszyć będzie XIV Festyn Ekologiczny.

Kontakt: Referat Promocji Urzędu Miasta Racibórz, tel. 32 755 0704

 

Partnerzy Forum:

Patronaty Honorowe:

Patroni medialni:

template joomla 1.7

Związek Pracodawców Forum Energetyki Odnawialnej tel.: +48 22 825 46 52, e-mail: zpfeo@zpfeo.org.pl